Sinan Gedik Gelecek Partisi’den Aday adayı oldu

Diğer Haberler

Gelecek Partisi Sakarya İl Teşkilat Başkanı Sinan Gedik, 14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak TBMM 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri için Gelecek Partisi’nden aday adayı oldu.

Gedik, aday adaylık müracaatını Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanlığı’nda yaptı.

Gelecek Partisi Sakarya İl Teşkilat Başkanı Sinan Gedik, Aday adaylığını kamuoyuna sosyal medyadan yayımladığı mesajla duyurdu. Gedik mesajında;

“Yürütmekte olduğum Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanlığı Teşkilat Başkanlığından TBMM 28. Dönem Milletvekili aday adayı olmam sebebi ile istifa ediyorum.

Aziz Milletimizin sorunlarına çözüm bulmak ve temiz siyaseti ülkemizle buluşturmak için verdiğimiz mücadelemize ve yapmış olduğumuz çalışmalarımıza hemşehrilerimizin takdiri ile Yüce Meclimisin çatısı altında daha güçlü ve etkin bir şekilde devam etme niyetindeyim.

Ülkemize ve Sakarya’mıza hayırlı olacağını temenni ettiğim bu süreçte desteklerinden dolayı Genel Başkanım Sayın Prf. Dr. Ahmet Davutoğlu başta olmak üzere Genel Merkez yöneticilerimize, Sakarya İl Başkanım Sayın Fatih Sevindik ve yönetimindeki değerli yol arkadaşlarıma ve Sakarya’lı hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.

Saygılarımla.” ifadelerine yer verdi.

- REKLAM -spot_img

Öne Çıkanlar