Serdip Dokumacı Söğütlü’de

Diğer Haberler

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Serdip Dokumacı son olarak Söğütlü ilçesindeki esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. İlçe Başkanı Necati Acar ve yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı programda esnaf ziyaretinin yanı sıra Söğütlü Şöförler ve Otomobilciler derneğini de ziyaret edildi.

Vatandaş değişim için sessizce sandığı bekliyor!
Ziyaret hakkında açıklama yapan Dokumacı, “İlçe Başkanımız Sn. Necati Acar ve yöneticilerimiz ile yaptığımız Söğütlü ziyaretimizde, hemşehrilerimizin partimize olan teveccühü bizleri son derece memnum etmiştir.

Ekonomik anlamda büyük sıkıntıda olan ve ülkemizin gidişatından hiçbir şekilde memnun olmayan hemşehrilerimiz büyük bir değişime hazırlanıyor. Seçim öncesi daha  önceki seçimlere istinaden inanılmaz bir sessizlik var ve göreceksiniz bu sessizlik sandıklarda büyük bir değişim olarak karşımıza çıkacak, inşallah.

Vatandaş değişim için sessizce sandığı bekliyor. Ayrıca yaptığımız ziyarette bizleri ağırlayan Söğütlü Şöförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şerafettin Gülerce’ye teşekkür ederiz” dedi.

- REKLAM -spot_img

Öne Çıkanlar