Serbes: Birlik, beraberlik ve uyum içinde çalışarak kazanacağız

Diğer Haberler

CHP Sakarya Milletvekili Aday Adayı Ender Serbes, CHP İl Başkanı Ecevit Keleş ile bir araya geldi.

Ender Serbes, Keleş ile samimi, içten ve çok verimli bir görüşme gerçekleştirdiklerini belirterek, “Halkın tek umudu CHP ve Millet İttifakı. Biz CHP ailesi olarak birlik, beraberlik, uyum içinde çalışarak hep birlikte kazanacağız.” dedi.

Teşkilatlar Uyum İçerisinde

Ender Serbes, yaptığı açıklamada, CHP’nin tüm teşkilatlarının büyük bir heyecan ve özveriyle seçim çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi. Bu seçimin ülkemizin ve milletimizin kader seçimi olacağının altını çizen Serbes, “Teşkilatlarımız da, CHP’nin her bir ferdi de  bunun farkında. Birlik, beraberlik, kardeşlik, güven, uyum, ahenk içerisinde seçim çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Teşkilatlardaki bu huzurlu çalışma ortamı gerçekten çok önemli. Millet İttifakı’ndaki üyelerimizle birlikte ‘Birleşe birleşe ülkemiz için kazanacağız.’ ” diye konuştu.

CHP Tüm Toplum Kesimlerini Kucaklıyor

Bu günün CHP’sinin toplumun tüm kesimlerini kucakladığını ifade eden Serbes, ülkenin tüm sorunlarını en iyi bilen ve ona göre gerçekçi çözüm üreten partinin de yine CHP olduğunu vurguladı. Mevcut iktidarın ülkeyi ne hale getirdiği apaçık ortada olduğunu anlatan Serbes, “Millet iyice bunalmış  durumda. Bu yıkımdan çıkış yolunun ise CHP’de olduğunu görüyor. CHP ve Millet İttifakı artık halkın tek umudu haline geldi. Bu umut boşa çıkmayacak” şeklinde konuştu.

Milletimizin Yetki Vermesine Çok Az Kaldı

İktidarın kaybedeceği korkusuyla her alanda bir şey yapmaya çalışırken yeni haksızlıklar meydana getirdiğinin altını çizen Serbes, “Sadece ekonomi, insan hakları, kadın hakları değil, demokrasimiz de gerçekten büyük tehdit altında. Ülkemiz, CHP ve Millet İttifakı İktidarıyla yeniden huzura, güvene ve istikrara kavuşacak. Demokrasi yeniden kurum ve kuruluşlarıyla vücut bulacak. Bunun için tüm projeler hazır. Milletimizin bize yetki vermesine çok az bir zaman kaldı.” şeklinde konuştu.

- REKLAM -spot_img

Öne Çıkanlar