Nuri Oktay: Karınca Misali Çalışmaya Devam Edeceğim

Diğer Haberler

AK Parti Sakarya’dan milletvekili aday adayı olan Av. Nuri Oktay, ziyaretlerine devam ediyor. 2023 seçimlerinin bekâ meselesi olduğunu ifade eden Oktay, “Bu önemli seçimde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında karınca misali çalışmaya ve destek olmaya devam edeceğim” dedi.

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak seçimler öncesi AK Parti Sakarya milletvekili aday adayı olan Av. Nuri Oktay, ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Bir taraftan partinin teşkilatlarını ziyaret eden Oktay bir taraftan da belediye başkanlarını ziyaret ederek neden aday adayı olduğunu ifade ediyor.

Oktay, ziyaretleri kapsamında son olarak AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ve ilçe teşkilatı, Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ve ilçe teşkilatı, AK Parti Karapürçek İlçe Başkanı Ümit Bodur, AK Parti Arifiye İlçe Başkanlığı ve AK Parti Sapanca İlçe Başkanlığına ziyaretlerde bulundu.

TÜRKİYE YÜZYILI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, ‘2023, bizim için hem 20 yıllık eser ve hizmet siyasetimizin sembolüdür hem de yeni vizyonumuz Türkiye Yüzyılı’nın başlangıcıdır’ sözlerini hatırlatan Oktay, “2023 seçimleri Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi Türkiye Yüzyılı’nın başlangıcıdır. Bizler bu davada Cumhurbaşkanımızın önderliğinde Türkiye Yüzyılı vizyonunu benimseyerek, ona destek olmak adına yola çıktık. Bu dava ben davası değil” dedi.

EN BÜYÜK DESTEK SAKARYA’DAN

Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye’nin 20 yılda çok yol kat ettiğini ve dünyaya rakip bir ülke haline geldiğini ifade eden Av. Oktay, “AK Parti’ye gönül vermiş ve Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın yolunda yürümeye azmetmiş arkadaşlarımızla 2023 seçimlerinde yanında karınca misali çalışmaya ve destek olmaya devam edeceğiz. Sakarya her dönem Cumhurbaşkanımız ve AK Parti’nin yanında olmuştur. Bu seçimlerde de inanıyorum ki en büyük desteği Sakarya verecektir” diye konuştu.

“ÖRNEK BİR BAŞARIYA İMZA ATACAĞIZ”

Gençlerin düşüncelerinin ve isteklerinin önemli olduğunu belirten Av. Oktay, “2023 seçimlerinde 6 milyon genç ilk oyunu kullanacak, AK Parti her zaman gençlerin yanında oldu. Bundan sonraki süreçte de gençlerin yanında olmaya devam edecek. Bizler de genç arkadaşlarımızın taleplerine kulak vererek, onlarında teveccühleri ile bu seçimde de örnek bir başarıya imza atacağımıza gönülden inanıyorum” dedi.

- REKLAM -spot_img

Öne Çıkanlar