Nur Gülşan 2.Kez Aday Adayı Oluyor

Diğer Haberler

İş hayatının başarılı kadınlarından Adapazarlı sanayici bir ailenin kızı olan Nur Gülşan daha önce 2018 yılında aday adayı olduğu Milletvekilliği için ikinci kez başvuruda bulunacak.

16 Mart Perşembe günü saat 14.30’da kendisini destekleyen kalabalık bir grupla AK Parti İl binasına gidecek olan 28. Dönem Milletvekili Aday Adayı Nur Gülşan, Sakarya’ya hizmet etmek için bu göreve talip olduğunu belirtti.

Sakarya’da yaptığı hayır çalışmaları ve sivil toplum kuruluşlarındaki aktif görevleriyle yakından tanınan iş insanı Nur Gülşan AK Parti Erenler İlçe Teşkilatında ve Sakarya İl Kadınlar Kolu yönetim kurulunda aktif olarak görev yaptı.

Sakarya Yerel Kültür Derneği Kadınlar Kolu Başkanı da olan Gülşan, 2019 yılından bu yana Adapazarı Kızılay Şube Başkanlığı görevini yürütüyor. Aday adaylığı  dolayısıyla Kızılay Başkanlığından istifa eden Nur Gülşan’ın 9 Nisan’da YSK’ya verilecek AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Listesinde yer alması bekleniyor.

1978 Adapazarı doğumlu olan Nur Gülşan lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinde, yüksek lisansını ise Sakarya Üniversitesi  İktisat Fakültesinde tamamladı. İki çocuk annesi olan Nur Gülşan, Aile Şirketleri olan Gülşan Branda ve Tente İmalatı Şirketinde Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapıyor.

- REKLAM -spot_img

Öne Çıkanlar