Kamil Özkan: CHP umudun adresi oldu

Diğer Haberler

Seçmenlerin ilgisiyle moralleri yükselen CHP milletvekili adaylarının ortak fikri,“Vatandaşımızdan hiç olmadığı kadar büyük destek alıyoruz, sevgi görüyoruz.”

Serdivan’da seçmenle buluşan Kamil Özkan, “Vatandaş her alışverişinde fiyat etiketlerini gördükçe morali bozuluyor. Bu kötü durum karşısında CHP’nin yeniden umut olduğuna Serdivan ziyaretlerimde şahit oldum” dedi.

CHP ADAYLARI SAHADA MORAL BULDU

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya milletvekili adaylarının seçim çalışmaları hız kesmeden sürüyor.  CHP milletvekili adaylarından Ayça Taşkent Adapazarı’nda, Ecevit Keleş ve Kamil Özkan Serdivan’da, Azize Çeroğlu ve Gündüz Gençcan Söğütlü’de, Ali Fethi Gürler Kaynarca’da, Özer Özçınar ve Emel Akçil Sapanca’da ziyaretlerde bulundular. CHP ve diğer millet ittifakı ilçe başkanları ve partililer eşlik etti.

KAMİL ÖZKAN: “ENFLASYON EZİYOR”

Seçim çalışmalarını Serdivan’da sürdüren CHP milletvekili adayı Kamil Özkan saha çalışmalarını değerlendirdi. Serdivan ziyaretlerinde her kesimden insanı dinleme fırsatı bulduğunu ifade eden Özkan, “İçinde bulunduğumuz yüksek enflasyon esnafından, işçisine, memurundan, emeklisine, gencine, yaşlısına herkesi eziyor. Millet ittifakının ekonomi politikalarının pahalılığı ortadan kaldırıp paramızın alım gücünü artırmayı hedefliyor. Demokrasi ve hukuk düzelmeden ekonomi düzelmez. Ülkemizin kaynaklarını doğru kullandığımızda her ailenin ekonomisi düzelecektir. Yoksulluk doğru ekonomik politikalarla kalkar. Sakarya’da vatandaşımız gerçekleri görüyor. Çünkü bunların içinde yaşıyor, her alışverişinde fiyat etiketlerini gördükçe morali bozuluyor. Bu kötü durum karşısında CHP’nin yeniden umut olduğunu Serdivan ziyaretlerimde gözlemledim” dedi. 

ALİ FETHİ GÜRLER KAYNARCA’DA

CHP Sakarya milletvekili adayı Ali Fethi Gürler de Kaynarca’da ziyaretlerde bulundu. CHP İlçe Başkanı Ersan Ceylan ve Saadet Partisi İlçe Başkanı Mustafa Tan ve Millet İttifakı yöneticileriyle bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.  

Saadet Partisi kontenjanından CHP Sakarya Milletvekili adayı olan Ali Fethi Gürler, Sanayi Çarşısı ve ilçe merkezinde esnaf ziyaretlerinin yanısıra kurum ziyaretlerinde bulundu. CHP adayı Kaynarca Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Kadir Yazgan, Kaynarca Yağlı Tohumlar Kooperatifi Başkanı Ayhan Demirhan’ı da ziyaret etti. 

MİLLİ GELİR ADALETLİ PAYLAŞTIRILACAK

İlçe ziyaretlerinde ata tohumu hediye eden Ali Fethi Gürler, kendisine gösterilen ilgiden memnun olduğunu belirterek, “Kaynarca, Sakarya’da tarımın merkezi üreten bir ilçemiz ancak hayvancılık ve bitkisel üretim yapan çiftçimiz alın terinin hakkını alamıyor. Millet İttifakı iktidarında devlet bütçesinden tarıma ayrılan destek artacak. Çiftçi rahat nefes olacak. Bu durum esnaflarımız, memurumuz, emeklimiz, işçimiz için de geçerli. Milli gelir adaletli paylaştırılacak.Tarımda kullanılan mazotta ÖTV yükünü kaldıracak, gübre ve tohum maliyetinin yüzde 50’sini destek olarak geri vereceğiz. ” diye konuştu.

- REKLAM -spot_img

Öne Çıkanlar