Fatih Mehniyar: Karapürçek’e Sosyal Belediyecilik Odaklı Projelerle Yön Vereceğiz

Diğer Haberler

AK Parti Karapürçek Belediye Başkan Aday Adayı Fatih Mehniyar, Karapürçek ilçesinde yürüttüğü seçim çalışmaları kapsamında sosyal belediyeciliğin önemine vurgu yaptı. Ziyaretlerini sürdüren Mehniyar, ilçenin gelişimi için planladığı projelerle ilgili olarak şunları belirtti;

“Türkiye Yüzyılında Karapürçek’in gelişimine katkı sağlayacak birçok projemiz var. İnsan odaklı bir yönetim tarzını hedefliyoruz. Kadınlarımızın ve gençlerimizin ihtiyaçlarına öncelik vererek, ilçemizin her kesimini kucaklayacak çalışmaları hayata geçireceğiz. Özellikle çocuklarımızın mutluluğu ve sağlıklı gelişimi için projeler geliştiriyoruz. Karapürçek’te sosyal belediyecilik anlayışıyla herkesin yaşam kalitesini artırmayı amaçlıyoruz.”

Mehniyar, 31 Mart seçimlerinde Karapürçek’e AK Parti belediyeciliğini sürdürerek ilçenin gelişimine katkı sağlama sözü verdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki Türkiye Yüzyılı misyonunu destekleyerek vatandaşların ihtiyaçlarına duyarlı bir belediyecilik anlayışını benimseyeceklerini ifade etti.

- REKLAM -spot_img

Öne Çıkanlar