Erdoğan: Sakarya Gelişecek, Pamukova Değişecek

Diğer Haberler

DEVA Partisi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Erdoğan, Pamukova’da STK Temsilcileri, esnaf ve vatandaşlarla biraraya geldi.

SAKARYA- Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi’nin Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Erdoğan ve ilçe adaylarının çalışmaları devam ediyor. Mehmet Erdoğan, Pamukova Belediye Başkan Adayı İrfan Metin ile birlikte ilçede bir dizi ziyarette bulundu.

SAKARYA GELİŞECEK, PAMUKOVA DEĞİŞECEK.

İlçe esnafıyla sohbet eden Erdoğan, tek tek dükkanları dolaşarak esnaflara hayırlı işler temennisinde bulundu. “Esnafımızın bizlere ilettikleri talep, öneri ve istekleri bu buluşmalarla duyuyoruz, çözüm için vatandaşlarımız bize teveccühlerini gösterdiğinde hızla aksiyon alacağız. 20 yılı aşkın süredir şehri yönetenlerin halkla, esnafla ortaklaşmadığını görüyoruz, şehrimizin ilçelerimizin ihtiyaç ve taleplerinden çok kendi dar çevrelerinin istek ve arzularına göre yönettikleri için sorunlar günden güne artmış gözüküyor. 31 Mart seçimlerinden sonra Pamukova’nın da makus talihinin değişmesi için bu yönetime sarı kart göstermemiz gerekiyor.

HER KESİMİN GÖRÜŞÜNÜ ALACAĞIZ, ŞEHRİMİZİ BİRLİTE YÖNETECEĞİZ.

Esnaf ziyaretinden sonra çeşitli STK Temsilcileri ile bir araya gelen Erdoğan, Ziraat Odası Başkanı Yaşar Ulukaya, Esnaf Odası Başkanı Sabri Günay, Muhtarlar Derneği Başkanı Recep Garip, Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı İsmail Hakkı Güneş, Şoförler Odası Başkanı Mesut Kiraz ile görüşerek ilçe ile ilgili talep, öneri ve istekleri dinleyerek fikir alış verişinde bulundu.

- REKLAM -spot_img

Öne Çıkanlar