Enver Tok: Serdivan’da herkesin yüzü gülecek

Diğer Haberler

AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Enver Tok, “Serdivan’da herkesin yüzü gülecek. Sosyal belediyecilik ile her alanda parmakla gösterilen bir Serdivan için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

SOSYAL PROJELER

AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Enver Tok, ilçede çalışmalarına devam ediyor. Ziyaretlerini sürdüren Tok, Serdivan’da planladıkları sosyal belediyecilik ile ilgili konuştu. Tok, “Türkiye Yüzyılında Serdivan’ımızın yüzünü güldürecek, tüm kesimleri kucaklayarak ilçemizin gelişimini hızlandıracak projelerimizle göreve talibiz. İnsan odaklı yaklaşımımızla, herkesin ulaşabileceği ve ilçemiz için söz hakkı olan bir yönetim tarzını hedefliyoruz. Kadınlarımızın ve gençlerimizin yüzünün güleceği, sosyal projelerimizle kendilerini daha huzurlu hissedecekleri çalışmaları hayata geçireceğiz” dedi.

HERKESİN YÜZÜ GÜLECEK

Tok ayrıca şunları kaydetti: “Geleceğimizin güvencesi çocuklarımızı önemsiyoruz. Onlar için projeler geliştiriyor, yüzlerinin güleceği, odağına çocuklarımızın daha mutlu bir Serdivan’da yaşayacakları hedeflerin üzerinde çalışıyoruz. Serdivan’da herkesin yüzü gülecek. Sosyal belediyecilik ile her alanda parmakla gösterilen bir Serdivan için var gücümüzle çalışacağız.”

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ

Tok son olarak ise şöyle konuştu: “31 Mart seçimlerinde Serdivan’da AK Parti belediyeciliğini devam ettirerek Türkiye Yüzyılı misyonunu Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde hayata geçireceğiz. AK Parti kadroları olarak, ilçemiz için canla başla çalışarak, gecemizi gündüzümüze katarak Gönül Belediyeciliğini vatandaşlarımıza göstereceğiz.”

- REKLAM -spot_img

Öne Çıkanlar