Enver Tok: Projelerimizi İnsan Odaklı Hazırlıyoruz

Diğer Haberler

AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Enver Tok, “Sahada vatandaşlarımızın beklentilerini ve ihtiyaçlarını görüyor, notlarımızı alıyoruz, plan ve projelerimizi insana odaklı hazırlıyoruz” dedi.

BEKLENTİ VE İHTİYAÇLARI GÖRÜYORUZ

AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Enver Tok ilçede çalışmalarına tüm hızı ile devam ediyor. Seçim çalışmaları ile ilgili konuşan Tok, “Serdivan’da hemşehrilerimizle buluşmaya devam ediyoruz. Sahada vatandaşlarımızın beklentilerini ve ihtiyaçlarını görüyor, notlarımızı alıyoruz. Her kesimden aldığımız teveccüh bizleri ziyadesiyle memnun ediyor, plan ve projelerimizi insana odaklı hazırlıyoruz. Dezavantajlı vatandaşlarımızın hassasiyetlerini biliyoruz ve onlar için özel çalışmalar hazırlıyoruz. Şehrimizin ticaret merkezi olan ilçemizde öğrenci kardeşlerimize, gençlerimize ileri ve yeni nesil teknoloji hizmetler ve eğitimler sunacağız” dedi.

SERDİVAN’A HİZMET BORCU

Tok son olarak şunları kaydetti: “Sizden Biri olarak Serdivan’ımıza hizmet borcum var. Burada doğdum burada ekmek yiyorum. Yerel yönetimler bizim işimiz. Bilgi ve tecrübelerimizi vatandaşlarımıza sunmak için sabırsızlanıyoruz. Her mahalleden “Sizden Biri” olacak. Yaşam alanı sitelerimizde “Sizden Biri” olacak. Serdivan’ımızı istişare kültürümüzle hep birlikte daha ileriye taşıyacağız.”

- REKLAM -spot_img

Öne Çıkanlar