Çelik: Cumhur İttifakının Paydaş Yönetim Anlayışını Benimsiyoruz

Diğer Haberler

Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, Sakarya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ni ziyaret etti. Ziyarette Çelik’e AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu ve Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adayları da eşlik etti.

Sivil Toplum Kuruluşlarıyla İş Birliğinin Önemi Vurgulandı

SESOB Başkanı Hasan Alişan ve yönetim kurulu üyeleriyle görüşen Başkan Adayı Çelik, “Kendimi evimde gibi hissettiğim burada bulunmaktan mutluyum. On binlerce esnafımızın temsilcisi olan kurumumuzla iş birliği içinde çalışmalar yapmak için heyecan içerisindeyiz. Hem esnaflarımızın hem de sanatkârlarımızın mesleklerini rahat ve huzurlu yapması için biz de Cumhur İttifakı belediyeleri olarak göreve geldiğimizde ne gerekiyorsa yapmaya hazırız.” dedi.

Serdivan Birlikte Güzel

Şehirlerin mihenk taşı olan esnaf ve sanatkarları korumanın, destek olmanın, onları ticari olarak yukarı taşımanın belediyelerin de görevi olduğunu vurgulayan Çelik, yerel yönetimlerde en önemli dirsek temasının STK’larla yapılması gerektiğinin altını çizdi. Ev sahiplikleri için SESOB Başkanı ve üyelerine teşekkür eden Başkan Adayı Çelik, “Sıcak karşılamanız ve samimi sohbetiniz için teşekkür ediyorum. Umut ediyorum ki 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde sizlerin de desteğinizle göreve geldiğimizde ortak projeler yapmak niyetindeyiz. Biz Serdivan’ı hemşehrilerimizle birlikte yönetmeyi istiyoruz. Bu paydaş yönetim anlayışını geliştirmek, büyütmek istiyoruz. Serdivan birlikte güzel.

- REKLAM -spot_img

Öne Çıkanlar