Bayraktar: 14 Mayıs’a kadar gece gündüz demeden çalışacağız

Diğer Haberler

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Av. Lütfi Bayraktar, “Sn. Cumhurbaşkanımızın ‘gençliğimden beri sevdam’ dediği Sakarya’mızda bayrağı daha yukarıya taşıyabilmek adına 14 Mayıs’a kadar gece gündüz demeden çalışacağız” dedi

14 Mayıs seçimlerine yaklaşırken çalışmalarını ara vermeden sürdüren AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Av. Lütfi Bayraktar şehri karış karış dolaşarak Türkiye Yüzyılını anlatarak vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Ramazan Ayı boyunca ilçelerde programlara katılan ve bayramda da Sakarya ile kucaklaşan Av. Lütfi Bayraktar, bayramın 3.günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Akyazı’da gerçekleştirdiği açılış programı ve Altay Tankının TSK’ya teslim törenine de katıldı.

BAYRAĞI DAHA YUKARI TAŞIYACAĞIZ

Sakarya’nın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı adeta bağrına bastığını ifade eden Ak Parti Sakarya Milletvekili Adayı Av. Lütfi Bayraktar, “Sakarya Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ı adeta bağrına basarak bir kez daha farkını ve gönül bağını tüm Türkiye’ye göstermiştir. Sorumluluğumuzun farkındayız. Sn. Cumhurbaşkanımızın ‘gençliğimden beri sevdam’ dediği Sakarya’mızda bayrağı daha yukarıya taşıyabilmek adına 14 Mayıs’a kadar gece gündüz çalışacağız” dedi.

ÇALINMADIK KAPI SIKILMADIK EL BIRAKMAYACAĞIZ

Av. Lütfi Bayraktar sözlerini şöyle sürdürdü: “Ülkemiz ve Sakarya’mız için eser ve gönül siyaseti yapmayı sürdürüyoruz. Bu doğrultuda Tüm kademe teşkilat mensupları ve AK Parti’ye gönül vermiş hemşehrilerimizle gece gündüz sahadayız. Hemşehrilerimizin AK Parti’mize ve bizlere olan ilgilisi ve teveccühleri oldukça yüksek. İnşallah bunun karşılığını sandıklarda alacağız. Hedefimiz 8’de 8 yaparak Sn.Cumhurbaşkanımıza ve Partimize en güçlü desteği Sakarya’dan vermek. 14 Mayıs’a kadar çalınmadık kapı, sıkılmadık el, girilmedik gönül bırakmayacağız. İnşallah Sakarya Türkiye Yüzyılının parlayan yıldızı olacak.”

İTTİFAK VE TEŞKİLAT VURGUSU

Sakarya’da Cumhur İttifakının birlikteliği ve teşkilat çalışmalarının gücünün tüm partilere örnek olması gerektiğini de vurgulayan Av. Bayraktar son olarak ise şunları kaydetti: “Cumhur İttifakı unsurları olarak bizler sahada Sayın Cumhurbaşkanımıza tam destek veriyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi, Büyük Birlik Partisi, Yeniden Refah Partisi kadroları ile uyum içindeyiz.

Ayrıca parti teşkilatımızın uyumu ve gücü de bizler için önemli. İl ve ilçe teşkilatlarımız tüm gücü ile sahada basmadık yer bırakmıyorlar. AK Parti sadece seçim döneminde değil her zaman sahada vatandaşları ile iç içe olan bir partidir. İnşallah 14 Mayıs’ta bu güçlü teşkilatımız ile Sakarya’nın teveccühüne mazhar olacağız.”

- REKLAM -spot_img

Öne Çıkanlar