Akar Rotayı Kuzeye çevirdi

Diğer Haberler

SAKARYA – Ferizli’de Gölkent, Agacık köylerinin yanında semt pazarını ziyaret eden Akar, Kaynarca’da Karaçalı, Topçu köyü, Uğurlu Mahallesi’nde semt pazarı esnaf ziyareti ve kahvehanelerde vatandaşla bir araya geldi.

Seçim çalışmalarına hız veren A. Ziya Akar’a büyük bir ilgi gösteren vatandaşlar, aklındaki tüm soruları sorma fırsatını yakalarken Akar;  “Biz Milletimizin ferasetine güveniyoruz. Milletimizin inancı ve verdiği güçle bu yapılarla mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli önderliğinde vatandaşımızın haklarını müdafa etmeye devam edeceğiz. Milletimizin bizlere olan inancı ve sevgisini görüyoruz. Türk Milletinin övüneceği ne varsa bunlara karşı çıkan bir muhalefet anlayışının bu memlekete, milletimize katacağı ne olabilir, gerçekler burada, sahada, çarşıda pazarda kahvede görünüyor” ifadelerini kullandı.

Milletin muhalefete cevabı sandıkta vereceklerini söyleyen Akar; “Milletimiz 14 Mayıs günü gereken cevabı sandıkta verecektir, Türkiye asla bu zillete teslim edilemez” dedi.

Gezdiği köyler ve Pazar yerlerinde halk tarafından adeta bağrına basılan Ahmet Ziya Akar’a bir vatandaş; “Sen bizim Ahmet’sin, biz her zaman senin arkanda destekçiniz. Ankara’da temsil edeceksin bizi” dediği anlar, gülümsemelere neden oldu.

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMAYA DEVAM

Akşam saatlerinde de çalışmalarını ara vermeden sürdüren Akar, Topçu Köyü’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Köylülerin sıkıntılarını dinleyen ve fikir alışverişlerinde bulunan Akar; “Köylümüz bizleri, bizler köylümüzü desteklemeye devam edeceğiz. Onlar bizim başımızın tacı. Bu zamana kadar verilen destekler kat kat arttırılıp sürecektir. Zillet ittifakının saçma söylemleriyle el uzatmak istediği desteklerimizi sürdüreceğimizden şüpheleri olmasın” ifadelerini kullandı.

- REKLAM -spot_img

Öne Çıkanlar